Najlepszy zespół muzyczny – jazz czy rock’n’roll

Posted on
najlepszy zespół muzyczny warszawa

Zespół muzyczny - jazz czy rock’n’roll ?

Zespół muzyczny oraz rodzaj wykonywanego przez muzyków repertuaru jest często najważniejszym (obok cateringu) akcentem imprezy. Wynajęty na event zespół muzyczny - poza wszelkimi atrakcjami i elementami organizacyjnymi wydarzenia takimi jak pokazy tańca, konkursy, catering, czy wystrój i dobór przestrzeni - odpowiada za całe zaplecze stylistyczne imprezy firmowej.

Można zaryzykować stwierdzenie, że najlepszy zespół muzyczny na event firmowy nie istnieje. Jeśli organizujemy event firmowy o charakterze tanecznym lub bardziej luźnym i zabawowym, zwykle nie będziemy angażować w całe przedsięwzięcie zespołu bankietowego z repertuarem delikatnych ballad, czy standardów jazzowych. Bez względu na to, jak dobrej klasy muzyków wynajmiemy, może się okazać, że tego typu pomysł to przysłowiowy strzał w kolano i impreza firmowa nie będzie udana, ponieważ goście będą oczekiwali mniej eleganckiego klimatu.

W przypadku imprez plenerowych i eventów firmowych o charakterze rozrywkowym najlepiej jest zatrudnić najlepszy cover band, jaki znamy. Na pewno nie sprawdzi się tutaj zespół jazzowy z repertuarem standardów czy duet jazzowy bez perkusji i basu. Te rozwiązania bez wątpienia będą dobrym rozwiązaniem przy kameralnej eleganckiej imprezie jak kolacja biznesowa, wigilia firmowa, czy gala wręczenia nagród etc.

Trzeba pamiętać, że niestety dobry cover band kosztuje i mimo to, że składa się z minimum pięciu albo sześciu muzyków (a zatem kosztuje kilkakrotnie więcej niż kameralny zespół jazzowy), to od decyzji wyboru zespołu muzycznego będzie zależało całe powodzenie naszego eventu.

zespoły muzyczne z Warszawy
zespoły muzyczne z Warszawy
najlepsze zespoły muzyczne z Warszawy
najlepsze zespoły muzyczne z Warszawy

Dodaj komentarz