Acoustic Chillout Duet & Trio

duet na event warszawa

Acoustic Chillout

bossa nova | acoustic | lounge

duet jazzowy Warszawa

Duet jazzowy na event oraz duet z muzyką akustyczną to idealne rozwiązanie przy organizacji małych eventów, kameralnych bankietów, wieczorów artystycznych, spotkań biznesowych czy recitali z muzyką akustyczną. Zespół prezentuje repertuar piosenek oscylujących wokół stylistyki bossa nova, acoustic world music, jazzowych ballad i utworów z pogranicza muzyki popularnej zaaranżowanych na gitarę i wokal. Występy utrzymane są w minimalistycznym tonie i trwają od godziny do dwóch godzin z przerwą pomiędzy setami.

trio jazzowe Warszawa

Trio na event - istnieje możliwość wzbogacenia składu o dodatkowy instrument, taki jak kontrabas, perkusjonalia, czy drugą gitarę lub pianino. Zespół jazzowy występuje również w składzie instrumentalnym bez wokalistki. Prezentowany wówczas repertuar to przede wszystkim standardy jazzowe oraz ballady jazzowe utrzymane w lekkim kameralnym klimacie.

Acoustic Chillolut - If Ain't Got You (Alicia Keys cover)

Acoustic Chillolut Medley

Acoustic Chillout Medley

koncerty w klimacie bossa nova - duet akustyczny - zespół jazzowy na event - duet jazzowy Warszawa - trio jazzowe na bankiet - kameralne występy z muzyką akustyczną