Zespół Jazzowy

zespół na event warszawa

Swing Hot Band & Bossa Nova Quartet

bankiety | spotkania biznesowe | koncerty jazzowe

zespół jazzowy na bankiet

Zespół jazzowy na bankiet Swing Hot Band występuje w składzie od czterech do sześciu osób. Podstawowy skład zespołu to wokalistka, gitarzysta, basista i pianista. Istnieje możliwość wystąpienia w składzie poszerzonym o perkusję oraz sekcję instrumentów dętych. Zespół jazzowy idealnie sprawdza się przy organizacji bankietów i eventów jako muzyczna atrakcja wieczoru, jak również zespół taneczny o stonowanym charakterze.

stylowa oprawa muzyczna

Zespół w repertuarze posiada zarówno ponadczasowe ballady jazzowe, swingowe przeboje, jak i standardy bossa novy i muzyki świata. Repertuar często wzbogacany jest o znane przeboje muzyki popularnej osadzone w lekkim akustycznym lub jazzującym klimacie. Wyjątkową propozycję stanowi tematyczny koncert Bossa Nova Quartet z jednolitym stylistycznie repertuarem. Zespół jazzowy na event Warszawa.

zespół jazzowy Warszawa

Proponujemy Państwu zespół jazzowy na bankiet w składzie z wokalistką oraz zespół instrumentalny z muzyką jazzową. Standardy jazzowe i ponadczasowe ballady zagrane instrumentalnie w formie kameralnego muzycznego recitalu. Trio jazzowe na event. Oprawa muzyczna bankietów i eventów z muzyką jazzową na wysokim poziomie artystycznym.

Bossa Nova Quartet

Instrumental Jazz Quartet

Swing Hot Band

zespół jazzowy na bankiet - trio jazzowe na event - wyjątkowa oprawa muzyczna wydarzeń kulturalnych - koncerty z muzyką bossa nova, acoustic, swing, lounge - występy na terenie całego kraju - Warszawa - Wrocław - Katowice - Poznań - Kraków