Zespół Na Event

zespół na event warszawa

Live Cover Band

eventy | imprezy taneczne | koncerty plenerowe

zespół muzyczny

Stylowy zespół na event z repertuarem hitów tanecznych. Ponadczasowe przeboje muzyki świata - od Beatlesów po Bruno Marsa. Live Cover Band występuje w składzie od pięciu do ośmiu osób. Przy niewielkich imprezach firmowych zespół występuje w składzie: wokalistka, gitarzysta, pianista, basista i perkusista. W przypadku większych imprez skład powiększony zostaje dodatkowo o wokal męski oraz opcjonalnie o saksofonistę oraz DJ-a. Zespół muzyczny na event Warszawa.

oprawa muzyczna

Zajmujemy się stylową oprawą eventów, bakietów, spotkań biznesowych, imprez tanecznych czy koncertów plenerowych. Występujemy na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań, Kraków. Energetyczne koncerty z muzyką taneczną. Bogaty repertuar łączący przeboje z ostatnich dekad ze współczesnymi hitami. Oprawa muzyczna Warszawa.

eventy, imprezy firmowe

Zespół na imprezę firmową Live Cover Band to idealne rozwiązanie przy organizacji imprez tanecznych, eventów i bankietów, gdzie priorytetem jest dobra zabawa przy muzyce rozrywkowej. Zespół występuje w składzie od pięciu do ośmiu osób prezentując na scenie żywiołowy mix przebojów muzyki świata i polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół na event Warszawa.

Zespół Muzyczny Na Event Firmowy

Zespół Muzyczny Warszawa

Zespół Na Event

Imprezy taneczne - Eventy - Bankiety - Imprezy firmowe - Sylwester - Wigilie firmowe

energetyczne koncerty z muzyką rozrywkową