Zespoły na eventy firmowe przy niewielkim budżecie

Posted on
cover band warszawa

Zespół na event, kiedy mamy mały budżet?

Eventy firmowye przy małym budżecie

Podczas planowania każdego eventu, szacuje się wydatki związane z jego organizacją. Co zrobić, kiedy pragniemy urządzić imprezę a nasz budżet jest mocno ograniczony? Na pewno nie należy załamywać rąk. Zawsze istnieje rozwiązanie odpowiednie do sytuacji w jakiej się znajdujemy. Jeśli zależy nam aby organizowana przez nas uroczystość była wyjątkowa a nie dysponujemy dużą sumą pieniędzy, warto rozważyć zespół muzyczny z mniejszym składem. W zależności od kwoty jaką chcemy wydać oraz jakiej oczekują muzycy, wybierać możemy spośród duetów bądź muzyków występujących solowo. Profesjonalny zespół eventowy wcale nie musi składać się z wielu muzyków. Czasem wystarczy dwóch zdolnych instrumentalistów aby prezentowany repertuar urzekł gości podczas uroczystości. Dobra sytuacja to taka, w której mamy do czynienia z muzykami śpiewającymi oraz grającymi we dwójkę. Wykonywane w ten sposób utwory mogą zaskoczyć swoim bogactwem oraz ciekawą aranżacją.

Profesjonalne duety potrafią naprawdę wiele i nie trzeba się bać, że mniej muzyków oznacza gorszy występ. Liczy się przede wszystkim jakość. Czasem wystarczy nawet solowy artysta, grający i śpiewający, aby podbić serca publiczności. Znalezienie takich muzyków nie jest wcale prostym zadaniem dlatego nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość oraz wykonać odpowiedni research. Wpisując w wyszukiwarkę frazy takie jak “duet akustyczny na event”, “trio na event”, “niewielki zespół na event” z pewnością znajdziemy wiele ciekawych ofert. Wystarczy szczegółowo przesłuchać muzyczne portfolio każdego z wybranych wstępnie zespołów aby wiedzieć czy to ten przez nas poszukiwany.

Jak już odnajdziemy duet akustyczny spełniający nasze wymagania, dobrze jest ustalić z zespołem wszystkie szczegóły występu oraz zapytać dokładnie za co płacimy. Warto także skonsultować repertuar aby był możliwie dopasowany do charakteru naszego eventu. Dobra organizacja każdej imprezy to taka, która jest dopięta na ostatni guzik.

Dodaj komentarz