Live Cover Band dla Gaz System – Zespół muzyczny Warszawa

Posted on
oprawa muzyczna warszawa

Warszawa zespół muzyczny - oprawa muzyczna imprez - zespół na event i bankiet - koncerty z muzyką rozrywkową oraz jazzową - zespół na bankiet Warszawa

Piękne dzięki za zaproszenie i zaufanie po raz kolejny wspaniałą imprezę. Wystąpiliśmy z repertuarem przebojów tanecznych i hitów muzyki rozrywkowej w Kudowie Zdrój. Zespół wystąpił w składzie z dwiema wokalistkami oraz Dj-em.

Zespół na event Warszawa - zespoły muzyczne Warszawa - oprawa muzyczna

Na imprezie barbórkowej dla Gaz System zagraliśmy program przekrojowy przez dekady, wybierając przeboje muzyki rozrywkowej, sięgając zarówno do lat sześćdziesiątych po twisty i rock'n'rolle, lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte z Tiną Turner, Michaelem Jaksonem i wieloma innymi radiowymi hitami, aż po Bruno Marsa, przeplatając repertuar polskimi piosenkami z list przebojów i ponadczasowych hitami polskiej muzyki lat dziewięćdziesiątych.

Dla wszystkich chcących bawić się przy jeszcze innej muzyce przygotowaliśmy sety z DJ-em, który w przerwach zespołu prowadził swoje sety z muzyką proponowaną przez gości. 

Zapraszamy do współpracy agencje muzyczne z całej Polski. Dojeżdżamy do takich miast jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez oraz ekskluzywnych eventów na wysokim poziomie artystycznym. Oferujemy Państwu zarówno zespół muzyczny na imprezę taneczną, jak zespół jazzowy na event lub kameralny bankiet. 

Warszawa zespół muzyczny - oprawa muzyczna imprez - zespół na event i bankiet - koncerty z muzyką rozrywkową oraz jazzową - zespół na bankiet Warszawa

One Reply to “Live Cover Band dla Gaz System – Zespół muzyczny Warszawa”

Dodaj komentarz