Wesele jazzowe – stylowy zespół muzyczny

Posted on
oprawa muzyczna warszawa

Live Cover Band

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy szukają wyjątkowej oprawy muzycznej przyjęcia weselnego. Oferujemy Państwu zespół muzyczny na wesele jazzowe z repertuarem jazzowych ballad i ponadczasowych przebojów złotej ery swingu, wzbogaconych o jazzowe lub akustyczne aranżacje znanych piosenek z repertuaru muzyki rozrywkowej, utrzymane w stonowanym i spokojnym tonie. 

Wesele Jazzowe Warszawa

Zespół jazzowy na wesele - wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy ofertę zespołu muzycznego o charakterze jazzowym, w którego skład wchodzi od dwóch nawet do ośmiu osób. W przypadku duetu oprawa muzyczna przyjęcia weselnego ma charakter muzycznego recitalu lub koncertu z muzyką zaaranżowaną na gitarę akustyczną oraz wokal. Istnieje możliwość wystąpienia w duecie instrumentalnym na dwie gitary.

W przypadku wyboru większego zespołu muzycznego istnieje możliwość wykonania piosenek w nieco bardziej rozrywkowej formie, osadzając imprezę w jazzowej, ale jednak bardziej tanecznej i zabawowej atmosferze. Jazzowy zespół na wesele w składzie powiększonym o piano, perkusję, bas czy saksofon ma nie tylko możliwość grania dłuższej ilości godzin, ale również zagrania szerszego stylistycznie repertuaru oraz zagrania go bardziej dynamicznie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu i organizacji imprez firmowych oraz okolicznościowych. Wiemy jak sprawić, aby przyjęcie było zarówno elegancki ei utrzymane w kulturalnej atmosferze, jak i dynamiczne i zabawowe zarazem. Jesteśmy elastyczni i mamy świadomość, że przyjęcia weselne rządzą się swoimi prawami. 

muzyczny zespół jazzowy event
muzyczny zespół jazzowy event
muzyczny zespół jazzowy event
muzyczny zespół jazzowy event

Dodaj komentarz