Atrakcje na event firmowy

Posted on
najlepszy zespół muzyczny warszawa

Atrakcje na imprezę firmową

Nietuzinkowe atrakcje na imprezę firmową

Interakcja, integracja i...akcja! Na każdej imprezie firmowej, zdecydowanie powinno się wiele dziać. Lepiej nie dopuszczać do sytuacji, w której pracownicy się nudzą ponieważ może się to skończyć nadmierną degustacją alkoholu, bądź szukaniem rozrywki na własną rękę, a także patrzeniem na zegarek. Istnieje wiele ciekawych atrakcji, które ubarwią każdy event firmowy. Niektóre z nich pozytywnie zaskoczą i rozruszają każdego, nawet najbardziej wycofanego pracownika.

Kursy motywacyjne

Wielką popularnością cieszą się wyjazdy oraz kursy motywacyjne, podczas których pracownicy uczą się, że ciężką pracą można osiągnąć niesamowite efekty. Taki kurs/wyjazd to długofalowa inwestycja dla firmy i ciekawy sposób na spędzenie czasu pracowników. Każdy wyniesie z niego duże korzyści!

Warsztaty grania na bębnach

Jeśli podczas eventu firmowego, najbardziej zależy Ci na umocnieniu zespołu, redukcji stresu pracowników i rozwijanie ich pomysłowości, zaproponuj wieczór bębniarski. Grając na bębnach Djembe, pracownicy będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji, rozładują nagromadzone w sobie napięcie oraz zbudują zespół muzyczny. Wykorzystując obydwie półkule mózgowe, uczestnicy rozwijają swoją kreatywność oraz wprowadzą się w stan głębokiego relaksu i medytacji. Ten pomysł sprawdzi się na każdy event firmowy jednocześnie zapewniając imprezie przyjemną muzykę.

Na poligonie

Jeśli Ty i Twoi pracownicy cenicie sobie ekstremalne doznania, warto rozważyć event firmowy na poligonie. Jest to doskonała okazja do integracji oraz rozładowania napięcia i stresów związanych z pracą. Podczas takiej imprezy można spodziewać się atrakcji takich jak: jazda quadami, show pirotechniczne, gra w paintball w oparciu o scenariusz.

Wirtualna Rzeczywistość

Idealną atrakcją podczas eventu firmowego jest spędzenie czasu w wirtualnej rzeczywistości. Każdy wie czym jest wirtualna rzeczywistość ale dopiero przeżycie tego na własnej skórze pokazuje jak emocjonująca jest to rozrywka. Czy impreza firmowa może odbyć się podczas ataku zombie bądź przejażdżki rollercoasterem? W wirtualnej rzeczywistości, owszem!

 

Muzyczne zespoły eventowe - oprawa muzyczna imprez firmowych

zespoly muzyczne
zespoly muzyczne

Dodaj komentarz