Sylwester – zespół na Sylwestra

Posted on
zespół muzyczny na event warszawa

Zespół na Sylwestra Warszawa

Bardzo udana impreza sylwestrowa. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się zawsze prezentować repertuar różnorodny, aby każdy z zaproszonych gości mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Mamy świadomość, że na imprezie takiej jak Sylwester na ogół spotykają się ludzie z rożnych środowisk o różnych upodobaniach muzycznych, dlatego też staramy się z każdej epoki wybrać to, co najlepsze:)

 

Wspaniała atmosfera, świetna akustyka i bardzo dobre przyjęcie naszego Cover Bandu. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pokazać się z najlepszej strony, zapewniając gościom dobrą zabawę do samego rana. Pierwszą część wieczoru rozpoczęliśmy według planu repertuarem jazzowym i ku naszemu zaskoczeniu większość gości zaczęła tańczyć również podczas tej bankietowej części wieczoru. Nie było wątpliwości, że impreza po takim starcie przebiegać będzie rewelacyjnie i rzeczywiście - od drugiego setu przy dźwiękach tanecznych hitów muzyki rozrywkowej parkiet wypełniony został po brzegi. Dziękujemy za świetną zabawę i dobre słowo, pozdrawiamy 🙂

Trochę ciekawostek o Pałacu Sulisław poniżej:)

Istnienie zamku i majątku rycerskiego sięga średniowiecza i ma powiązania z zakonem Templariuszy. Początki pałacu sięgają XVII stulecia (1688). Jednym z prominentnych właścicieli tego obiektu był cesarz Wilhelm I. W 1888 roku właścicielem Sulisławia został Hans Karl Hrabia von Schaffgotsch, syn właściciela pałacu w Kopicach. Przebudował on pałac w stylu neogotyckim. Od 1909 roku pałac był dzierżawiony, a w 1919 roku został sprzedany hrabiemu von Franken-Sierstorpff. Po II wojnie światowej pałac przejęła administracja państwowa. Często zmieniający się zarządcy doprowadzili do licznych zniszczeń. Od 1966 roku pałac był opuszczony. W 1978 roku przejęło go Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Od 2000 roku nieużywany pałac znów zaczął niszczeć. W 2006 roku pałac, folwark oraz park zakupiło Towarzystwo Inwestycyjne BTA, deweloper z Warszawy. Pałac został odrestaurowany i otwarty w 2012 roku. Obecnie mieści się tam pięciogwiazdkowy hotel i spa oraz restauracja. W 2014 roku otwarto odrestaurowany folwark, gdzie również mieści się hotel i restauracja. Hotel "Pałac Sulisław" należy do organizacji Hotele Historyczne w Polsce. W pałacu znajduje się również Centrum Jogi i Ajurwedy.

 

 

Zespół na Sylwestra Warszawa - zespół muzyczny na event i imprezę firmową - stylowa oprawa muzyczna

warszawa muzyczny zespół
warszawa zespół na sylwestra
zespół warszawa
sylwester impreza firmowa

Dodaj komentarz